Mr Oyun Üyelik

Mr Oyun’un avantajlarından yararlanmak artık çok kolay. Bunun için Mr Oyun üyelik açmanız yeterli olacaktır. Üstelik sadece birkaç dakikanızı alacak üyelik aşamaları zahmetsiz ve basittir.

my-on-uyelik-gorsel

Siz de Mr Oyun’a üye olarak, sitenin sunmuş olduğu bütün kampanya ve imkanlarından kolayca yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için de Mr Oyun adresinden Mr Oyun ana sayfasına geçmelisiniz. Ana sayfanın üst kısmındaki şeritte hesap açma bölümü bulunmaktadır. Bu bölümü tıkladıktan sonra karşınıza doldurmanız gereken bir forum çıkacak.

Mr Oyun Üyelik

Karşınıza çıkan forumda öncelikli olarak ” Güvenlik Bilgisi ” bölümünü doldurmalısınız. Bu bölüm site içinde kullanacağınız ” Kullanıcı ismi ” ve ” Şifre ” ile alakalıdır. Kendinize iyi bir kullanıcı ismi belirlemeli, şifrenizi de kimsenin bulamayacağı temayla oluşturmalısınız. Bunun dışında, bu aşamada seçilmesi gereken para birimleri vardır. Türk Lirası başta olmak üzere, birbirinden farklı var olan para birimlerinden birini seçmelisiniz.

Mr Oyun Hesap Bilgisi

Bu iki aşamayı geçtikten sonra, üyelik oluşturmanın en önemli kısmına gelmiş olacaksınız. Sol tarafta olan ” Kişisel Bilgiler ” bölümü, sitedeki geleceğiniz için eksiksiz doldurulmalıdır. Bu bölüme kendi kimlik bilgileri, ikametgah adresleri ve kredi kartı numaranızı girmelisiniz. Az önce de belirttiğimiz gibi, eksiksiz ve gerçek bilgiler olmasına dikkat edin. Aksi halde, ileri zamanlarda para kazansanız bile, site sizlere bu paraları vermez. Bunun dışında, Mr Oyun’a birden fazla hesap açmak da yasak. Bu gibi durumlarda site tüm hesapları dondurma hakkına sahiptir.

Mr Oyun Üyelik işlemlerinin son aşaması ise, diğerlerine göre çok daha basit. Bu aşamada 18 yaşından büyük olduğunuzu kabul etmeniz gerekir. Ardından da ” Kullanım Koşulları ” için onay vermeniz.

Bu iki işlemi yaptıktan sonra artık sizler resmi şekilde Mr Oyun üyesi olacaksınız. Bunun için de sitede bir an önce ilk para yatırma işlemini gerçekleştirmelisiniz. Mr Oyun’da üyelik açtıktan sonra 1 ay için para yatırmanız gerekmektedir. Bu sürede para yatırılmadığı takdirde, sitedeki üyeliğiniz otomatik olarak kapanacaktır.

Mr Oyun Giriş

Gördüğünüz gibi Mr Oyun hesap açma işlemleri basit ve zahmetsiz. Üstelik siteni yeni üyeleri için çok uygun kampanyaları bulunuyor. Ülkemizdeki birçok bahis sitesinden önemli bir yere sahip olan Mr Oyun sayesinde, güzel paralar kazanabilirsiniz.

Ayrıca Mr Oyun’un bütün kampanyalarından SMS ve mail yoluyla da haberdar olabilirsiniz.

Hepinize bol kazançlı günler dileriz.

ÜYELİK AÇMAK İÇİN TIKLA

İlginizi Çekebilir