Mr Oyun Bonus

Mr Oyun, hizmet verdiğini günden bu yana müşterileri için cazip kamanyalar sunmaktadır. Bu kampanyaların en dikkat çekicisi ise bonuslardır. Mr Oyun bonus, her üyesine eşit derecede sunduğu bonus kampanyaları, üyelerin istedikleri şekilde kullanabilmesi için sundukları para miktarlarından oluşmaktadır.

SİTEYE ÜYE OLMAK İÇİN TIKLA

Siz de Mr Oyun’a üye olduysanız, sunduğu bonus kampanyalarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca yatırdığınız paranın üst miktarlarında para kazanmak çok hoşunuza gidecek.

mr-oyun-hosgeldin-bonus-gorsel

Mr Oyun İlk Üyelik Bonusu

Az önce de belirttiğimzi gibi, Mr Oyun üyesiyseniz sunduğu fırsatlara ulaşınca çok seveceksiniz. Çünkü Mr Oyun sizlere güzel bir ” Hoşgeldin ” hediyesi var.

Mr Oyun yeni üyelik bonusu, siteye üyelik açıp ilk para yatıran her müşterisi için sunulmaktadır. Toplamda 750 TL değerine sahip olan bu bonus, %100 oranla verilmektedir. İlk para yatırma işlemiyle birlikte sunulan yeni üyelik bonusundan her üye bir kere yararlanmaktadır. Mr Oyun’un bütün kampanyalarına daha yakından dahil olmak için yeni üyelik bonusu güzel bir fırsata dönüşebilir.

Bu bonusta yatırmanız gereken minimum tutar 25 TL’dir. Kazanılabilecek maksimum tutar ise, yatırılan bonusun on katı olarak belirlenmiştir.

Mr Oyun Bonus Kampanyaları

Mr Oyun’un bonusları sadece yeni üyelikle sınırlı değil. Sitenin üyeleri için birbirinden farklı kampanyaları bulunuyor. Bu kampanyaları da gelin hep beraber inceleyelim

Mr Oyun 1000 TL Rulet İade Bonusu: Mr Oyun’un rulet bölümünde oynanan oyunlarınıza göre iade hakkı var. Yani artık rulet oynarken kaybetmek bile eğlenceli. Aynı zamanda da avantajlı. Rulet oynarken kaybeden oyuncular, 10 ile 1000 TL arasında geri ödeme avantajından yararlanmaktadır.

Mr Oyun %15 Cep Bank Bonusu: Cep bank yöntemi ile her para yatırma, sizler için %5 bonus sunacak. Bu bonusu elde edebilmek için en az 50 TL para yatırmanız gerekmektedir. Bu bonus hoşgeldin bonusunu aldıktan sonra yapılan yeni işlemler için geçerlidir.

%15 Ecopayz Bonusu: Ö ödemeli cüzdan olan Ecopayz ile gerçekleştirilen para yatırma işlemlerinde, %15 bonus alma imkanı var. Ecopayz bu alanda gerçekten önemli bir karttır. Siz de bu kartın kampanyalarını Mr Oyun’da değerlendirebilirsiniz.

Mr Oyun Bonus Çevirme Şartları

Son olarak sizler için Mr Oyun bonus çevirme şartlarına değinelim. Öncelikle bonusları en az 1 ay içinde çevirmeniz şarttır. Aynı zamanda aynı bonusa sürekli para yatırma durumu da yoktur. Bir de iki hesap açarak sitedeki bonuslardan yararlanamazsınız. Bütün bu aşamaları göz önüne alarak kazandığınız bonusları canlı destek hattı ile çevirebilirsiniz.

Hepinize bol şans dileriz…

SİTEYE ÜYE OLMAK İÇİN TIKLA

İlginizi Çekebilir