Forvetbet Şifremi Unuttum

Forvetbet farklı alt yapısı ve tasarımıyla, dikkat çeken yeni bahis siteleri arasında gelmektedir. Sitenin yeni olması ile birlikte, pek çok kullanıcıya kazandırması daha da mümkün bir hale geliyor. Forvetbet sitesine giriş yaparken hatalı şifre uyarısı ile karşı karşıya kalıyorsanız, muhtemelen siteye üye olurken edinmiş olduğunuz şifrenizi unuttunuz ya da yanlış hatırlıyorsunuz. Forvetbet şifremi unuttum diyen kullanıcılar için yazımızda adım adım çözüm önerilerini ele aldık.

Forvetbet Şifremi Nasıl Değiştirebilirim

Şifrenizi unutmanız durumunda yapabileceğiniz en doğru şey şifre değiştirmektir. Forvetbet şifre değiştirme işlemi için siteye giriş yapmanız gerekiyor ancak zaten şifrenizi unuttuğunuzdan dolayı giriş yapamıyorsunuz. Bu nedenle giriş panelinde bulunan “Şifre Unuttum” bağlantısına tıklamanız gerekiyor.

Forvetbet Şifremi Unuttum

Forvetbet Şifremi Unuttum

Forvetbet, Şifremi Unuttum bağlantısına tıkladığınızda sizlerden mail adınızın ve kullanıcı adınızın istenildiği bir form ile karşılaşacaksınız. Dikkat! Bu formda gireceğiniz bilgilerin doğru olması gerekiyor. Bu da demek oluyor ki siz siteye üye olurken hangi kullanıcı adını aldıysanız ve hangi mail adresini kullandıysanız, yine aynı şekilde bu forma da girmeniz gerekiyor. Ardından “Gönder” butonuna tıklamalısınız.

Forvetbet Şifre Yenileme

Şifremi Unuttum formunda sizden istenilen mail ve kullanıcı adı bilgilerini doğru bir şekilde girdiyseniz şayet, bu durumda sizlere en fazla 5 dakika içerisinde bir mail gelecektir. Bu mail size Forvetbet’ten gelen bir mail olacaktır. Bu maili açtığınızda orada belirtilmiş olan şifre yenileme bağlantısı ile şifre yenileme işlemini gerçekleştirebileceksiniz.

Forvetbet Şifremi Unuttum

 

Forvetbet Şifre Oluşturma

Forvetbet şifre oluşturma aslında çok kolay. Mail adresinize gelen bağlantıya tıkladığınızda açılacak olan pencerede sadece 1 dakikada yeni bir şifre oluşturabiliyorsunuz.

Forvetbet Şifre Hatırlatma

Forvetbet şifre unuttum formunu doldurup, yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz ama site sizlere daha önceki şifrenizin ne olduğunu hatırlatmıyor. Bunun yerine yeniden oluşturuyorsunuz.

Forvetbet Yeni Şifre Talebi

Tüm bu işlemlere rağmen yeni şifre edinmek konusunda hala çeşitli sorunlar yaşıyorsanız, bu durumda müşteri desteği ile iletişime geçmeniz gerekecektir. Müşteri destek panelinde sorunu belirttiğinizde, yöneticiler kısa sürede şifre sorununuzu halletmenizi sağlayacaktır.

 

FORVETBET İLE BAHİS YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLA

 

İlginizi Çekebilir