Burası Er Meydanıysa Bende Varım

Galarasaray Spor klübünün Ocak Ayı olağan toplantısında başkan adayları mevcut başken Dursun Özbek ve Başkan Adayı Mustafa Cengiz adeta kozlarını paylaştı.

İrfan Aktar tarafından yönetilen Galatasaray Ocak Ayı Olağan Toplantısında Galatasaray Klübü başkan adayı Mustafa Cengiz katılımcılara seslendi.

Galatasaray’da geleneklere aykırı bir şekilde erken seçime gidildiğini belirten Başkan Adayı Mustafa Cengiz, İşin yasal boyutunu konuşmadıklarını ve ortada bir er meydanı olduğunu söyleyerek bende bu er meydanına çıkarım sözleriyle başkanlıkta aday olduğunu birkez daha vurguladı.

Geçmişte yapmış olduğu devlet işleri de dahil bir çok işte bozulmuş bir yönetim yapısını devralıp düzelttiğini belirten başkan adayı Mustafa Cengiz, Bunun hoş ve iyi birşey olmadığını ancak kendisinin kaderinin bu yönde olduğunu, yönetimi bozulan Galatasarayı da son derecede halka açık bir şekilde yalansız dolansız yönetceğini belirtti.

Galatasaray Klübü tüzüğünün oluşturucularının arasında bulunduğunu hatırlatan başkan adayı Mustafa Cengiz, 3.5 yıllık bir başkanlık süresinin kabul edilemeyecek olduğunu belirterek Mayısta Şampiyon olsak bile seçime gitmemiz gerekir diyerek bu sürecinçok uzun bir süreç olduğunu belirtti.

Mustafa Cengiz; Boş Menfaatlerle Asla Bulunmam

Mustafa Cengiz, herşeyi hallederek, Galatasarayın Borçlarını sıfırlayacağı gibi bir iddiasının olmadığını ve yiyemeyeceği lokmayı asla yutmayacağını söyledi. Cengiz, asla boş vaatlerde bulunmayacağını belirtti, yapabileceği işler dışında birşeyi yapacağını da belirtmeyeceğini de yineledi.

Başkan Adayı Mustafa Cengiz; Galatasaray’ı Sisteme Oturtacağım

Ben öncelikle Galatasaray’ı bir sisteme oturtacağım. Galatasaray’ın bu sisteme ihtiyacı var. Denetim şirketine Galatasaray’ın içinde bulunduğu mevcut durumu inceleteceğiz. Döviz borçlarını yapılandırarak Döviz kurunu da Dolar veya Euro dan TL ye çevirmemiz gerekiyor.

Riva ve Florya daki emlak gelirlerini de en az 600 Milyona çıkarmak için yetkili isimlerle masaya oturup bu sorunu da çözeceğiz.

Ali Sami Yen Olsa Halimizi Görse Ağlar

Öte yandan Mustafa Cengizsözlerine Galatasaray Klübü içerisinde saygı ve sevginin kalmadığını belirterek devam etti. Başkan adayı  şu anda Ali Sami Yen ve arkadaşlarının bizlerin bu günkü durumunu görse ağlar saygı ve sevgi kalmamış dediği sözler konusmasında son derece dikkat çekti.

Süper Lig’de En İyi Oranlar için Betboo Sitesine Üye Ol

İlginizi Çekebilir